/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F6c68ef78b58fbef89cd54af14ce0ce07.jpg)
Reuters: США можуть накласти санкції на весь Міжнародний кримінальний суд
Адміністрація Дональда Трампа розглядає можливість запровалити санкції проти всього Міжнародного кримінального суду вже цього тижня, що поставить під загрозу його функціонування.
Такі санкції можуть вплинути на його повсякденну діяльність МКС – від виплати зарплати співробітникам до доступу до банківських рахунків і програмного забезпечення на комп'ютерах.
Три дипломатичні джерела агентства сказали, що деякі країни-члени Міжнародного кримінального суду спробують чинити опір санкціям США під час сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку цього тижня.
Однак, додають вони, все вказує на те, що Вашингтон лише посилить атаки на МКС.
У серпні США також запровадили санкції проти чотирьох посадовців МКС, звинувативши їх у "переслідуванні" американських та ізраїльських громадян.