/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fa5de52cb0a2e5c8761057796d40300fb.jpg)
У Києві знизилася захворюваність на COVID-19
Про це у Фейсбуці повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб, передає Укрінформ.
"Захворюваність знизилась на 17,9% у порівнянні з попереднім тижнем: захворіло 1080 осіб (792 дорослі, 288 дітей) проти 1315 тижнем раніше. Найбільше випадків серед вікової групи 30–64 роки (майже половина від усіх)", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що також зменшилася кількість госпіталізацій внаслідок захворювання на ковід. Так на минулому тижні до лікарень столиці госпіталізували 89 осіб (з них 35 дітей) проти 271 на попередньому тижні. У реанімації перебувало 7 дорослих пацієнтів.
Загалом, як зазначають в Київському ЦКПХ, рівень захворюваності у 2025 році нижчий за показники аналогічного періоду 2024 року на 7,9%.
Водночас з липня у Києвіфіксуються випадки нового штаму Stratus (XFG), що підтверджено лабораторно.
Як повідомлялося, наприкінці серпня в Києві зросла захворюваність на коронавірус. В МОЗ України зазначили зростання захворюваності на коронавірус відповідає сезонним показникам, загрози епідемії не спостерігається.
Фото Укрінформу можна купити тут