/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc8d4d6410ba19b1498baae32ce956ed7.jpg)
В індустріальному парку у Львові запрацював новий завод
Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, передає Укрінформ.
«У Львові в муніципальному індустріальному парку «Формація» новий завод USP Panels почав виробництво сендвіч-панелей. Потужність виробництва - 200 000 кв. м. сендвіч-панелей на місяць», - йдеться в повідомленні.
Підприємство займає площу 7 200 кв.м. Індустріальний парк надав підприємству енергетичну, транспорту та іншу інфраструктуру.
Крім заводу USP Panels, на території «Формації» будують нові виробництва та логістику й кілька інших резидентів, серед яких виробник пожежної та спеціальної техніки «Пожмашина», ювелірна компанія Family Gold Masters, виробник шкарпеток Dodo Socks тощо.
Перша черга індустріального парку, що охоплює 22 тис. кв.м виробничих площ, була введена в експлуатацію у вересні 2025 року. До кінця року планується запустити ще 11 тис. кв.м. Завершення всіх етапів будівництва очікується до 2028 року.
Як повідомлялося, станом на початок липня 2025 року в індустріальних парках України було збудовано або перебувало в процесі будівництва 25 заводів. Уже споруджено понад 100 000 м² промислової нерухомості, і доступно близько 200 МВт електричної потужності для приєднання нових підприємств.
Фото: facebook.com/kysylevskyy.official