/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F80aada0e837d28604efbdfa0ec5400a4.jpg)
Бої до смерті та ями без їжі: окупанти влаштовують для дезертирів «польові суди» - АТЕШ
Як передає Укрінформ, про це «АТЕШ» повідомляє у Телеграмі.
«Агенти «АТЕШ» зі штабу 104-ї десантно-штурмової дивізії, яка воює на півдні України, повідомляють, що командування створило мобільні групи для затримання тих, хто намагається залишити позиції», - ідеться у повідомленні.
Ці групи діють, зокрема, по всьому тимчасово окупованому Криму і відбирають затриманих навіть у військової поліції.
На спійманих російських солдатів чекають жорстокі «польові суди»: їх змушують битися до смерті, прив'язують до машин і возять перед строєм, або кидають у ями без води та їжі.
Найбільше випадків фіксують у 328-му десантно-штурмовому полку на Херсонському напрямку.
«Так загарбники намагаються зупинити масову втечу з передової за допомогою тортур та принижень. Але кожен військовий має вибір - стати жертвою цієї системи чи зберегти життя», - наголосили у «АТЕШ».
Як повідомляв Укрінформ, у Запорізькій області 247-й десантний полк ЗС РФ потерпає від масового дезертирства.