/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2f20473be52d429f973b6173de15ac9e.jpg)
На Одещині через дронову атаку 28 вересня постраждав коньячний завод
В Одеській області у Білгороді-Дністровському ворожою дроновою атакою вночі проти 28 вересня пошкоджено цех розливу та складські приміщення заводу Akkerman Distillery, де виготовляють коньяк Aznauri.
Про це у Фейсбуці повідомила компанія Aznauri, передає Укрінформ.
«У ніч із 27 на 28 вересня агресор завдав масованого удару по підприємству Akkerman Distillery — саме тут вироблявся наш коньяк Aznauri для ринку України. Руйнувань зазнали цех розливу та склади», - йдеться в повідомленні.
У компанії додали, що вже працюють над поновленням виробництва і мають сформовані запаси готової продукції, тож коньяк Aznauri з продажу не зникне.
Як повідомляв Укрінформ, в Одеській області рятувальники ліквідували пожежу на підприємстві, що виникла внаслідок російської атаки.
Фото: AZNAURI/Фб
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала