/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff82f2eaa95be72ab4ab47f6f03408229.jpg)
Прикордонники показали, як уразили FPV-дроном блокпост росіян на відстані 20 кілометрів
На Північно-Слобожанському напрямку оператори роти ударних безпілотних авіаційних комплексів “Aquila” мобільного прикордонного загону “Сталевий кордон” FPV дроном на оптоволоконному управлінні уразили ворожий блокпост росіян.
Як передає Укрінформ, про це повідомила Державна прикордонна служба та оприлюднила відповідне відео.
Безпілотник подолав відстань понад 20 кілометрів.
“Схоже, що російські військові не очікували атаки на віддалений та захищений антидроновими сітками об’єкт та спробували заховатися. Але камера на оптоволокні дає чітке зображення”, - зауважили прикордонники.
Як повідомляв Укрінформ, партизани допомогли уразити російський зенітний ракетний комплекс “Панцир-С1”на Херсонському напрямку.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала