/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2825c8f8f564aae0ed3ed49f621fbfa2.jpg)
Майже 24 тисячі людей скористалися ваучером на безоплатне навчання
Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба відомства.
"Найчастіше ваучер беруть люди віком 45 років і старші - вони становлять 69% від усіх отримувачів ваучерів. Внутрішньо переміщені особи складають 22%, люди з інвалідністю 6%, а учасники бойових дій - 3%", - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що лідерами за кількістю виданих ваучерів на навчання стали Дніпропетровська, Харківська та Запорізька області.
Медсестринство, психологія, кухар, соціальний робітник та водій автотранспортних засобів - це найпопулярніші професії/спеціальності, які цьогоріч українці обирали за ваучерами.
Як повідомляв Укрінформ, за ваучером можна підвищити кваліфікацію або пройти перепідготовку за однією зі 156 професій і спеціальностей у закладах освіти з ліцензією Міністерства освіти та науки.