/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Ffda6e7ee8e3827eda170a566bbc62896.jpg)
Росіяни значно активізувалися на Вовчанському напрямку
Російські окупаційні війська останніми днями посилили активність на Вовчанському напрямку.
Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в телеефірі.
За його словами, днями відбувся масований штурм у смузі оборони одного з прикордонних підрозділів. Росіяни кинули в атаку велику кількість піхоти, задіявши кілька одиниць броньованої техніки та мототехніку.
"За останні кілька днів бачимо, що ворог намагається активізуватися на Вовчанському напрямку", — зазначив Демченко.
Завдяки стійкості та героїзму українських захисників атаку вдалося відбити. Противник зазнав значних втрат у техніці та живій силі.
"Цю техніку було знищено, і, не досягнувши результату, противник відступив", — запевнив речник ДПСУ.
У ДПСУ також розповіли про успішну операцію прикордонників бригади "Форпост", які зупинили ворожу групу ще на підступах до українських позицій.
Дрони виявили групу росіян, що просувалася до українських позицій. Прикордонники завдали точних ударів скидами та FPV-дронами, не давши ворогу наблизитися.
"Унаслідок атаки один із окупантів опинився в українському полоні, решта — зазнали втрат", — повідомили в ДПСУ.