/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Ff31598c2d1fc092e31a3df1d112f389c.jpg)
У Франції подав у відставку міністр оборони
Призначений 5 жовтня очільник Міністерства оборони Франції Бруно ле Мер оголосив, що подає у відставку.
Про це він написав у своєму Х, повідомляє "Європейська правда".
Ле Мер зазначив, що вирішив увійти до складу уряду на чолі із прем’єром Себастьєном Лекорню "виключно з почуття обов'язку, у складній геополітичній ситуації, щоб служити Франції та французам".
"Я констатую, що моє рішення викликає у декого незрозумілі, хибні та невідповідні реакції.
У цих умовах наприкінці ранку (6 жовтня.
– Ред.) я запропонував президенту Республіки негайно вийти з уряду і передати мої повноваження міністра збройних сил прем'єр-міністру", – написав він.
У статті "Європейської правди" йшлося, що саме призначення ле Мера викликало невдоволення партії "Республіканці", яка формувала уряд разом із соратниками президента Емманюеля Макрона.
Він провів на посаді рекордно короткі 27 днів, а його уряд – менше доби.
Лдер французьких ультраправих Жордан Барделла вимагає розпустити парламент та оголосити дострокові вибори.