/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F04fa1b69cbce5f5e9575aa4ad010eff6.jpg)
На фронті за добу сталося понад 200 зіткнень з ворогом
На фронті за минулу добу відбулося 217 бойових зіткнень з ворогом, найбільше на Покровському напрямку – 58 атак.
Деталі: На Північно-Слобожанському та Курському напрямках минулої доби зафіксовано дев'ять бойових зіткнень.
На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 34 бойові зіткнення в районах Вовчанська, Западного, Довгенького, в бік Колодязного, Кутьківки, Одрадного, Дворічанського, Липців.
На Куп'янському напрямку за добу зафіксовано сім атак окупантів.
Сили оборони відбили штурмові дії противника в районах Куп'янська, Степової Новоселівки та в бік Курилівки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 15 разів, намагаючись просунутися вперед у районах населених пунктів Новомихайлівка, Шандриголове, Дерилове, Карпівка, Торське та в напрямку Ольгівки й Нового Миру.
На Слов'янському напрямку противник десять разів атакував позиції сил оборони у районах Ямполя, Виїмки, Федорівки, Дронівки та Григорівки.
На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 17 атак поблизу Русиного Яру, Олександро-Шультиного, Щербинівки, Плещіївки, Полтавки та в напрямку Костянтинівки.
На Покровському напрямку захисники зупинили 58 атак агресора в районах населених пунктів Затишок, Никанорівка, Червоний Лиман, Лисівка, Родинське, Новоекономічне, Миролюбівка, Дачне, Муравка та в напрямку населених пунктів Мирноград, Балаган, Покровськ, Філія.
На Олександрівському напрямку сили оборони відбили 40 ворожих штурмів у районах населених пунктів Андріївка-Клевцове, Піддубне, Соснівка, Філія, Січневе, Комишуваха, Вороне, Вербове, Олексіївка, Новомиколаївка, Новогригорівка, Полтавка, Малинівка.
На Оріхівському напрямку минулої доби відбулося 9 боєзіткнень – окупанти намагалися просунутися вперед у районах населених пунктів Степове, Кам'янське та у напрямку Новоандріївки.
На Придніпровському напрямку українські підрозділи відбили одну атаку загарбників у бік Антонівського мосту.
Авіація, ракетні війська та артилерія сил оборони уразили два райони зосередження особового складу, два пункти управління безпілотними апаратами, склад матеріально-технічних засобів та два ворожі командно-спостережні пункти.