MY.UAНовини
У Путіна є страшний компромат на Трампа: ексклюзивне інтерв'ю з генералом СБУ у відставці
У Путіна є страшний компромат на Трампа: ексклюзивне інтерв'ю з генералом СБУ у відставці

У Путіна є страшний компромат на Трампа: ексклюзивне інтерв'ю з генералом СБУ у відставці

Президент США Дональд Трамп відомий своїм дружнім ставленням до російського диктатора Володимира Путіна. Проте імовірно, що за цим криється не лише особиста приязнь.

Генерал-лейтенант СБУ у відставці та народний депутат п'яти скликань Григорій Омельченко в інтерв'ю 24 Каналу розповів, що Путін має компромат на Трампа, завдяки якому він тримає під контролем президента США. Більше про це, як Трамп ще раніше врятував Путіна і його оточення від санкцій та що російський диктатор пошепки сказав президенту США на Алясці – читайте далі у матеріалі.

Як Трамп врятував найближче оточення Путіна

Дональд Трамп може передати Україні ракети Tomahawk. Очевидно, що Володимир Путін боїться цих ракет. Що ви думаєте стосовно цього? У контексті етапу війни, де ми нині перебуваємо, як такі ракети можуть вплинути на події?

Проаналізуймо, хто такий Трамп. Я глибоко почав його вивчати з січня 2018 року, коли тривав його перший термін президентства у США. Він відмовився виконувати закон, прийнятий Сенатом і Конгресом, двома партіями абсолютною більшістю голосів, про накладення жорстких санкцій проти Росії та її вищого військово-політичного керівництва, олігархату і найближчого оточення Путіна.

Він почав затягувати виконання закону, який був зобовʼязаний ухвалити. Коротко вам нагадаю, що відбувалося, коли наступив дедлайн, щоб ви розуміли й оцінювали самостійно заяви Трампа про "Томагавки" і накладання пекельних санкцій проти Росії й Путіна.

У січні 2018 року міжнародна комісія під керівництвом Міністерства фінансів США десь пів року працювала, обираючи проти кого запроваджувати санкції в Росії. Під санкції попадав сам Путін, Дмитро Медведєв і десь пів сотні осіб найближчого оточення Путіна, зокрема олігархи й особи, які були фінансово-кримінальною мафією навколо Путіна.

Підготували цей список, його ще інколи називали у США кремлівським або московським списком. І за два дні, коли Трамп повинен був запустити ці санкції проти Росії, Путіна та його оточення, з Москви до Вашингтона, прилітають три керівники спецслужб Росії: ФСБ, Служба зовнішньої розвідки й військова розвідка.

Повне інтерв'ю з генерал-лейтенантом СБУ у відставці: дивіться відео

Що цікаво, на всіх трьох у Європі та США були накладені санкції, а найголовніше – цим особам був заборонений в'їзд у США, й вони таємно прилітають. Перше запитання: з чийого дозволу вони могли прилетіти в США, коли щодо них були накладені санкції і їм заборонений в'їзд в США?

Відповідь лежить на поверхні – дозвіл надав Трамп. А хто звернувся до Трампа, щоб вони приїхали у зв'язку з введенням санкцій проти Росії? Звичайно, Путін. Усе тому, що Трамп був повністю підконтрольним Володимиру Путіну.

Вони прилітають у США, зустрічаються з керівниками ЦРУ, ФБР, національною розвідкою США, з помічниками, радниками президента Дональда Трампа. Я довгий час не мав інформації, чи зустрічався директор ФСБ з Трампом. Ну не могло бути, щоб не зустрічався. І 7 лютого 2018 року я опублікував статтю в газеті "Україна молода" – "Ігрища на крові: "Фіговий листок" американських санкцій проти Росії", де все це розписав: як вони таємно приїхали, з ким зустрічалися.

Через два-три місяці після цієї публікації мені стало відомо, що директор ФСБ особисто зустрічався з Дональдом Трампом. І що ж відбулося після цих зустрічей керівників російських спецслужб з Трампом, його помічниками, керівниками розвідок США і ФБР?

Буквально за пів доби до запровадження тих санкцій від Трампа з'являється гонець – чиновник із Білого дому, бере ці санкції, де було встановлено близько 50 найвищих посадових осіб з оточення Путіна, які підлягали санкціям, і через пів години повертає, і цей список "вихолостив".

Коли члени міжнародної комісії, які працювали під егідою Міністерства фінансів США, все це побачили, вони були шоковані. Знаєте, що туди записано? В адміністрації Трампа взяли просто телефонну книгу Кремля і втулили туди понад пів сотні різноманітних прізвищ.

У списку не було жодної найвищої посадової особи, олігархів Путіна, його "гаманців" і великих промислових підприємств, які були приватизовані олігархами. Санкції наклали на 5 – 7 компаній так званих "лнр" і днр". Це був просто сміх. Виник скандал, але пошуміли-погомоніли й так закінчилось.

Для чого я це розповів? Ці заяви Трампа про надання Tomahawk і так далі, а він ще поспілкується з Володимиром Зеленським, чи бити в глибину, і на яку глибину. З його слів незрозуміло – який же результат, надасть чи не надасть.

Якби Трамп сказав у своїй заяві, що завтра він відправляє Tomahawk в Україну, то я б все одно не повірив. Я повірив би лише тоді, якби вони з'явилися на фронті, коли вони будуть у ЗСУ, які зможуть розпоряджатися ними як захочуть для виконання своїх бойових завдань.

Розшифрували, що Путін пошепки сказав Трампу на Алясці

Згадайте, як Трамп говорив, що закінчить російсько-українську війну через 24 години. Потім сказав, що через 100 днів. Потім – ні, скоротив до 50 днів. Тоді сказав, що 10 – 12 днів. Ні. Встановив дедлайн 8 серпня і якщо Путін не припинить війну, пригрозив ввести пекельні санкції. І чим це закінчилося? Трамп і Путін провели зустріч на Алясці.

Я розглядав зустріч Путіна з Трампом на Алясці як колишній начальник відділу військової контррозвідки. Я людина, яка мала величезний досвід політичної й міжнародної діяльності, знаючи психологію Трампа та Путіна, знаючи психологію десятків політичних лідерів Європи, ЄС, НАТО. Я їх знаю, бачу наскрізь.

Те, що було заплановано на Алясці, майже 6 годин так званого саміту "три на три", по три людини з кожної сторони. Але саміт по суті почався і завершився в автомобілі Трампа, коли вони їхали вдвох сам на сам, що заборонено протоколами.

Я наведу один приклад. Ви бачили, як зустрічав Трамп Путіна. Мало не танцював, плескав у долоні, тиснув руки Путіну, плескав його по руках, обнімав за плечі, за талію. Я вже мовчу про те, як примусив морських піхотинців навколішках повзати перед Путіним і стелити червону доріжку. Це була ганьба. Путін примусив найсильнішу армію світу повзати перед всім світом на колінах. Він через Трампа поставив США на коліна. Він глузував і знущався.


Американські військові готують червону доріжку Путіну / Фото Getty Images

Є ще такий фрагмент. Коли вони (Трамп і Путін, – 24 Канал) пройшли по доріжці, задерши голови вгору і дивились на бомбардувальники, які пролітали, а потім стали на підвищення для фотографій. Журналісти кричали запитання. Путін і Трамп удавали, що не чують. А потім є 5 чи 7 секунд, дякую цьому оператору, який зняв це відео.

Трамп і Путін стоять обличчями до оператора. Путін говорить дуже коротку фразу, десь 5 чи 7 секунд. Трамп його так бере до себе і показує, щоб він сідав у його автомобіль. Є спеціалісти, які розшифрують, що говорить людина по губах. Вони розшифрували, що Путін чи то сказав, чи то запитав: "Я їду з тобою". Трамп показав, щоб вони сідали.

Охорона Трампа була шокована. Я вже не кажу, що представники, які відповідають за протокол, теж були здивовані. Це просто недопустимо. У машині вони сиділи вдвох. На передньому сидінні був один охоронець, але між водієм, охоронцем і двома президентами є звукопоглинальне скло. Те, про що вони розмовляли, ніхто не чув. Перекладача немає. Путін непогано розмовляє англійською мовою.

Що там було? Можна лише будувати версію на підставах того, що відбулося після того, як вони 10 хвилин проїхали в автомобілі, а потім зайшли в кімнату, де повинні були відбутись переговори 3 на 3, і перед журналістами знову з'явилися вдвох.

Зверніть увагу, як змінилася психологія, настрій, обличчя у Трампа. Путін сів у крісло, ноги розставив, руками щось показує, веселий настрій. Мовляв, він – господар. А як Трамп сидить? Голова опущена, руки між ніг, як овоч і весь якийсь розгублений. А Путін себе відчуває королем.


Трамп і Путін на пресконференції / Фото Getty Images

Саміт закінчився через 2 години 45 хвилин, хоча планувалося 6 годин. Після цього планувався президентський обід, який організував Трамп. Обіду, як пам'ятаєте, не було. Потім вони вийшли до журналістів, які приїхали з усього світу, щоб поставити запитання. І тут першим починає виступати Путін, знову порушуючи протокол, адже першим виступає господар країни, яка приймає гостя.

Путін виступає близько 8 хвилин. На його виступ я звертав увагу не просто як слухач і глядач, а як військовий контррозвідник. Для мене ті фрази, які прозвучали, як відкрита книжка з навчання контррозвідувальної роботи. Згадайте, з якої фрази він почав говорити. Путін повернувся до Трампа і сказав, мовляв, коли вони йшли з Трампом він сказав тому: "Мій любий сусіде, як добре, що ти живий-здоровий".

Вдумайтесь в цю фразу. Хтось подумав, мовляв, може це турбота Путіна щодо Трампа. Але, на мою думку, це читалося як куратор КДБіст Путін дав чітко зрозуміти своєму агенту Трампу під псевдонімом "Краснов": якщо той спробує вийти з-під контролю Москви, то впливу Путіна вистачить, і якщо перша куля черкнула по вуху, то друга може попасти в голову.

І далі він вживає термінологію, що в нього з Трампом склались довірливі стосунки. Коли куратор має зустріч зі своїм агентом, то розмова триває в довірливих тонах – треба поставити завдання, щоб він виконав. Довірливий контакт – це контакт з агентом або з іншим таємним працівником спецслужби будь-якої країни. І Путін вживає ці слова.

Він їх вживав не для журналістів, не для публіки, а для свого агента "Краснова", Трампа, і для працівників спецслужб світу, найперше для США, які розуміли, як залежний Дональд Трамп від Путіна. Потім обід не відбувся, не буду на цьому акцентувати.

Отже, які б теревені або обіцянки не давав Трамп, то, звертаюся до своїх колег, офіцерів спецслужб, не обговорюйте, що сказав Трамп. Він уже стільки наговорив... Ми з вами не один центнер кави переведемо на кавову гущу, гадаючи, що він може.

Трамп дозволив Путіну атакувати Польщу?

Ще один приклад, Росія вчиняє воєнну агресію проти Польщі – країни НАТО. У ніч на 10 вересня цього року 30 безпілотників. Журналістка запитувала у Трампа, як він це оцінює, а він втік від журналістки. Навіть не відповів, сів у свою машину, помахав ручкою і поїхав.

Однак діватися нікуди. Сенатори та конгресмени починають коментувати, поляки починають робити серйозні заяви. Через 24 години, коли його знову запитують, він каже, що це могла бути помилка. Ніякої помилки не було! Початок агресії проти країн НАТО Путін, запускаючи понад два десятки безпілотників, розпочав із погодження Трампа та Сі Цзіньпіна.

Путіну було відомо, якою буде реакція Трампа. Ввін знав це, бо це було узгоджено, коли вони перебували ще на Алясці. А от для Сі Цзіньпіна було важливо, яка ж буде реакція Трампа на цю агресію Росії проти країн НАТО. І Сі Цзіньпін побачив, що на підготовку захоплення Тайваню ніякої реакції з боку Трампа не буде.

Який компромат у Путіна є на Трампа?

У Путіна, і в Трампа величезна манія страху одночасно з манією величі. Коли на будь-який негаразд, навіть на якусь словесну погрозу, спрацьовує захисна реакція. Ті погрози, які роздаються з уст Трампа щодо Росії та Путіна, не реагуйте на них. Це – пуста балаканина. Путін так тримає Трампа, що він дихає стільки й так часто, як дозволяє Путін.

Найбільше, чого боїться Трамп, можливо, це його політична й фізична смерть, – те, що називається "файли Епштейна". Епштейн був агентом ФСБ Росії, він працював на розвідку Мі-6 Великої Британії, "Моссад" Ізраїля і на ЦРУ, і також на Службу зовнішньої розвідки Росії. Знаєте, хто був водієм Епштейна? Громадянин Росії. Він був спортсменом, призером різних східних єдиноборств і агентом ФСБ.

Довідка. Джеффрі Епштейн – американський фінансист, мільйонер і сексуальний злочинець. У 2019 році його заарештували, а згодом він загинув у тюрмі за загадкових обставин, що викликало широкий суспільний резонанс.

Епштейн зустрічався з Путіним і всі ці записи, фотографії й так далі про міжнародний центр розпусти, зокрема і сексуальне насильство над неповнолітніми дівчатами, Епштейн передав Путіну. Вони у Путіна. Я не виключаю, що коли Трамп і Путін їхали в автомобілі ці 10 хвилин на Алясці, то Путін, поставивши перед ним завдання, зробив Трампу подарунок, щоб це нагадати. Ось чому Трамп сидів як опущений. Він найбільше боїться цього.

І ще один момент. У цьому ж міжнародному публічному домі, з використанням неповнолітніх, разом з Епштейном спілкувалися і Клінтон, і Трамп, і десятки інших високих посадових політиків, бізнесменів, банкірів і так далі. Коли Епштейна перший раз засудили, він відбував покарання 11 чи 13 місяців у тюрмі. Щоправда, він з тюрми виходив, заходив, був на роботі. Він пішов на угоду зі слідством і розказав, що там робилося.

Коли Федеральне бюро розслідування почало розслідувати далі, у 2019 році вони вийшли на зв'язки з політиками, банкірами, не лише в США, а й за кордоном. Епштейна арештували, посадили у федеральну в'язницю.

Я був у федеральній в'язниці, коли провідував деяких наших олігархів і мафіозі. Там в камері сидять по двоє осіб, які арештовані. Ведеться контроль відеозапису. Сидять охоронці, які через кожні пів години підходять до віконця і перевіряють, як вони себе поводять.

Тож, що трапилося? Таємна ніч, співкамерника, який сидів з Епштейном, перевели в іншу камеру. З якихось технічних причин вимикається відеоспостереження, а два охоронці в цю ніч заснули. Зранку Епштейна знайшли буцімто задушеним. Експерти провели медичну експертизу і встановили, що це не самоповішення, а що він був задушений.

Як проспали охоронці, як відключилася відеокамера і якого чорта перевели в'язня, який сидів з ним в одній камері? Як кажуть, найкращий свідок – це мертвий свідок. Коли це трапилося з Епштейном, у 2019 році президентом США був Дональд Трамп.

Сьогодні історія з "файлами Епштейна" набирає величезних обертів політичних скандалів. Це найстрашніше для Трампа і, звичайно, для його сім'ї, для його політичної кар'єри та подальших подій. Сенатори й конгресмени починають вимагати повністю все це розкрити.

Тепер уявіть, Епштейн – агент Служби зовнішньої розвідки Росії, у нього водій-охоронець – агент ФСБ Росії, Епштейн зустрічався з Трампом і працював на спецслужби Росії. Усі ці копії чи, можливо, оригінали передані і є в руках Путіна. Уявляєте, на якому компроматі Путін тримає Трампа?

Тож він молотиме язиком все що завгодно. Треба судити не по словах, а по діях. Коли американська зброя, яку виділить саме адміністрація Трампа, надійде в Україну, тоді я зможу давати оцінку діям Трампа, а не його заявам, пліткам і чуткам.

Продовження інтерв'ю з генерал-лейтенантом СБУ у відставці – дивіться у відео.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У известной певицы из РФ умер ребенок: что произошло
Comments UA
2025-12-26T21:57:28Z
Где на самом деле родилась Роксолана - документы XVI века раскрыли правду
GlavRed
2025-12-27T14:57:22Z
Дмитрий Волканов шокировал подробностями, как едва не подавился в новогоднюю ночь открыткой с желаниями
TSN
2026-01-01T14:42:00Z
Надпись на могиле Мэтью Перри довела фанатов до слез: семья через 2 года решилась на отсылку в "Друзья"
Знай
2026-01-04T16:51:16Z
Актер из фильмов о Гарри Поттере рассказал об отличиях сериала HBO
Знай
2026-01-07T08:51:15Z
Иван Шаран: В моем идеальном мире я бы в 40-50 лет завершил карьеру и пошел бы жить в село
Комсомольская правда
2026-01-07T07:03:26Z
$800 тысяч за виллу с секретами: во Львове продают уникальный дом начала XX века
Комсомольская правда
2026-01-07T05:06:51Z
Виталина Библив высказалась о своем первом браке в 44 года: "Самое счастливое событие"
TSN
2026-01-05T13:06:29Z
Популярный сериал получил вторую жизнь: он "предсказал" вторжение США в Венесуэлу
Comments UA
2026-01-07T05:45:15Z
Как изменятся цены на продукты после зимних праздников: эксперт рассказал, что вырастет в цене
Знай
2026-01-01T04:06:00Z
РФ ударила по объектам энергетики: что известно
TSN
2025-12-27T08:51:50Z
Автогражданка: как выбрать полис и не переплатить за страхование
Хвиля
2026-01-02T05:21:29Z
Снять деньги проще, чем перевести: банки анонсировали пересмотр лимитов
Знай
2026-01-01T19:36:06Z
Wi-Fi появился в поезде Киев-Рахов: как работает и сколько стоит
VGorode
2026-01-07T13:54:11Z
После увольнения не дадут зарплату: когда работодатель может отказать
Знай
2026-01-07T08:06:24Z
Атаки каждые 10 дней: в «Укрэнерго» предупредили о новой угрозе
Новости Украины
2025-12-26T12:51:27Z
Почему в одних регионах отменили графики, а в других — света нет: разъяснение "Укрэнерго"
TSN
2025-12-26T19:57:47Z
Субсидию больше не получат: кому в 2026 году отменят помощь
Знай
2026-01-01T13:36:57Z
Пришили ухо к ноге: китайские хирурги пошли на шокирующий шаг, чтобы спасти пациентку
Comments UA
2025-12-28T11:39:13Z
Бесплатные обследования и новые прививки: что изменится для украинцев в январе
Знай
2026-01-03T22:33:21Z
Этот утренний ритуал делает сияющую кожу и добавляет энергии на целый день
Comments UA
2025-12-26T18:03:35Z
Раскрыт секрет, почему возникает вялость и потеря энергии до 10 утра
Comments UA
2025-12-29T06:42:27Z
В Украине с 1 января заработала Национальная программа "Скрининг здоровья 40+": как пройти обследование
VGorode
2026-01-08T11:00:38Z
Что будет, если на месяц отказаться от алкоголя: 12 главных изменений в организме
UAToday
2026-01-08T10:00:42Z
Большинство все это время заблуждались: когда лучше принимать мультивитамины
Comments UA
2026-01-05T08:00:53Z
Секреты ухода за волосами после 45: вот как вернуть ему блеск и густоту
TSN
2026-01-03T16:51:16Z
Польза периодического голодания под вопросом: новое исследование разочаровывает результатами
UAToday
2026-01-07T15:03:32Z
В Париже вооруженные бандиты ограбили путиниста, российского блоггера украинского происхождения Игоря Синяка
Comments UA
2026-01-06T15:30:39Z
Россия атаковала Харьков КАБами: есть пострадавшие и погибшие
TSN
2025-12-26T17:21:44Z
Трагедия в новогоднюю ночь на курорте Швейцарии: стала известна вероятная причина пожара
TSN
2026-01-02T18:06:05Z
Кровавое 1 января на Полтавщине: в доме нашли убитого мужчину и тело его жены
TSN
2026-01-01T18:36:51Z
Магнитная буря 7 января: какая ее мощность
UAToday
2026-01-07T13:03:22Z
Днепр под атакой дронов: есть раненые и разрушения
UAToday
2026-01-07T13:03:20Z
В Днепре из-за атаки РФ 7 пострадавших, повреждены более 10 многоэтажек и учебные заведения
Украинская правда
2026-01-07T00:18:18Z
Число пострадавших от российской атаки в Киеве возросло до 3: двое – в тяжелом состоянии
Украинская правда
2026-01-05T06:12:09Z
Удар по трассе в Харькове: среди раненых — девятимесячный ребенок
Новости Украины
2025-12-26T16:57:12Z
С 1 января украинцы старше 40 лет получат 2000 гривен просто через Дию
Знай
2025-12-27T15:12:27Z
Резерв+ и отсрочка от мобилизации: что изменится с 1 января 2026
Фокус
2025-12-27T09:57:54Z
Главный «кладовщик» Кремля: Беларусь методично вывозит свои танки на российские базы резерва
Новости Украины
2026-01-01T19:18:43Z
6 января — какой церковный праздник, с чего нужно обязательно начать утро этого дня
TSN
2026-01-05T07:09:12Z
8 января: церковный праздник сегодня, что нельзя делать до обеда - пойдет наперекосяк
UAToday
2026-01-08T05:03:48Z
Крупнейший поставщик оружия: что Германия передаст Украине в 2026 году
UAToday
2026-01-07T20:33:22Z
Как изменилось доверие к Зеленскому: что показали результаты опроса КМИС
Comments UA
2026-01-05T09:57:57Z
Часы снова не переведут? Появилось важное уточнение о летнем времени в 2026 году
Знай
2026-01-01T11:36:52Z
Часть пенсионеров рискует остаться без выплат в начале 2026 года: разъяснение ПФУ
Хвиля
2026-01-01T03:45:26Z
Минус в команде Шойгу: в Москве странно умер его заместитель, родом с Житомирщины
Новости Украины
2025-12-26T17:21:29Z
Нам выставят ультиматум после визита Трампа в Киев: экс-глава МИД Украины дал объяснение
Comments UA
2026-01-02T06:27:54Z
В США совершили нападение на дом вице-президента Вэнса: что известно
Comments UA
2026-01-05T18:42:22Z
Подозреваемого в биржевых махинациях на миллиард экс-нардепа задержали в Германии
Украинская правда
2026-01-05T16:33:33Z
Барро: мы уже не живем в ту эпоху, когда Луизиану можно было купить
Европейская правда
2026-01-08T09:48:40Z
СМИ: Польша завершает переговоры с ЕС о получении 44 млрд евро на перевооружение
Европейская правда
2026-01-08T09:09:44Z
"Смерть" командира РДК Капустина: как украинская разведка переиграла Кремль
TSN
2026-01-01T18:36:13Z
С отставкой Малюка уже вопрос решен: СМИ раскрыли детали
Comments UA
2026-01-05T07:06:32Z
Новый год в Москве начался с атаки дронов
Новости Украины
2026-01-01T01:06:58Z
На фронте погиб командир Российского добровольческого корпуса
Украинская правда
2025-12-27T12:03:49Z
После взрыва в Днепре, Запорожье и ряде городов исчезли свет и вода: что известно
UAToday
2026-01-07T21:30:48Z
РФ стянула "элитные войска" для захвата одного города: где идут горячие бои
GlavRed
2026-01-05T11:12:45Z
Командир РДК Денис Капустин жив. ГУР сорвало операцию спецслужб России по его убийству
Лига
2026-01-01T17:30:40Z
8 января Украину ждёт погодное испытание: зима ударит по всей стране
UAToday
2026-01-08T05:27:31Z
В Украине с завтрашнего дня возможны отключения света вне графиков: что известно
UAToday
2026-01-07T21:00:37Z
Россия атакует Украину ударными БПЛА: направление движения
TSN
2025-12-26T22:36:13Z
Враг пытался прорваться по нескольким направлениям, но Силы обороны успешно отразили атаки
Новости Украины
2026-01-05T14:42:23Z
Операции СБУ при Василии Малюку: от «Паутины» до ударов по Крымскому мосту
Комсомольская правда
2026-01-05T14:21:43Z
Инопланетные цивилизации могут общаться как светлячки у всех на виду, считают ученые
Фокус
2026-01-07T09:36:31Z
Мы излучаем свет, пока живы: ученые сделали шокирующее открытие
TSN
2026-01-07T08:06:57Z
У "Резерв+" появились уведомления о бумажных повестках: считается ли это официальным вручением
UAToday
2026-01-07T21:03:17Z
На Прикарпатті спалахи АЧС
AgroNews
2026-01-07T09:24:03Z
В Україні знову підвищили вимоги до пенсії
AgroNews
2026-01-07T08:12:58Z
Мужчина нашел тайный грот, копая пруд для уток: он открыл памятник архитектуры I степени
Фокус
2026-01-07T06:57:47Z
Астрономы нашли "окно в темную Вселенную": это космический объект нового типа
Comments UA
2026-01-07T05:30:59Z
Деньги исчезнут мгновенно: в полиции предупредили о новой схеме мошенников
Знай
2026-01-07T05:21:12Z
В Україні прогнозують сильні снігопади та арктичне похолодання
AgroNews
2026-01-07T05:03:29Z
Украинский борщ вошел в пятерку самых вкусных супов мира
UAToday
2026-01-07T17:33:40Z
Сколько и как правильно хранить сало в холодильнике: полезные советы
Знай
2025-12-26T21:51:45Z
Гороскоп Таро на завтра 8 января: Весам - худшее позади, Рыбам - сосредоточиться
GlavRed
2026-01-07T08:00:08Z
Что сделать, чтобы ноги не мерзли даже в самый сильный мороз
TSN
2026-01-01T13:09:06Z
Как отучить кота выпрашивать еду среди ночи: действенные и безопасные советы
Знай
2026-01-07T07:51:55Z
Интуиция не исчезла: психологи объяснили, почему мы ее не слышим
Comments UA
2026-01-06T23:24:09Z
Китайский гороскоп на 2026 год: у кого возникнут проблемы с деньгами
Comments UA
2026-01-01T13:12:09Z
Оливье не виноват: как пережить Новый год без +5 кг и без чувства, что вы все себе запретили
Знай
2025-12-26T17:51:59Z
Новый год без негатива: как очистить дом после праздников и пригласить положительную энергию
Comments UA
2026-01-01T13:15:07Z
Водители призвали взять пакеты с теплой водой в авто - неожиданный лайфхак
GlavRed
2026-01-07T00:30:36Z
Спиртного не пил, а штраф получил: какие продукты могут вызвать ложную реакцию алкотестера
Знай
2025-12-27T08:51:54Z
Кроссоверы и электрокары: эксперты определили лучшие авто года в мире
Фокус
2026-01-07T07:30:11Z
Правда ли, что PDR – это обман? 4 популярные мифы об удалении вмятин с авто без покраски
Знай
2026-01-06T16:51:42Z
Покупатели умного электромобиля Sony смогут путешествовать под звуки из эксклюзивов PlayStation 5
GameMag
2026-01-06T16:24:21Z
Старший брат Duster и новая Toyota RAV4: какие авто ожидаются в Украине в 2026 году
Фокус
2026-01-06T13:12:36Z
Вы не представляете, как эти "полезные" советы разрушают авто: безопасное размораживание зимой
TSN
2026-01-06T12:36:50Z
Эксклюзивный гигант: на аукцион выставили знаменитый внедорожник Тупака Шакура
Фокус
2026-01-06T11:30:52Z
Недорогой рамный пикап из Кореи рассекретили до презентации
Фокус
2026-01-06T08:30:14Z
Норвежских прыгунов с трамплина обвинили в увеличении половых органов: что произошло
Comments UA
2026-01-07T07:21:07Z
Энтони Джошуа решил завершить карьеру: родные боксера сообщили детали
Comments UA
2026-01-06T16:33:11Z
Экс-чемпион мира Джошуа планирует завершить карьеру: что повлияло на решение
Фокус
2026-01-06T13:12:34Z
Ярослава Магучих в 2026 году собирается бросить себе вызов
UAToday
2026-01-05T20:03:08Z
Украинский вратарь претендует на звание лучшего в мире в 2025 году – кто он
GlavRed
2026-01-05T15:15:16Z
Украинский футзал прорвался в мировую элиту: двое украинцев среди лучших в мире
Comments UA
2026-01-05T12:48:43Z
Боксер Усик сделал неожиданное заявление о президентских амбициях: что произошло
Comments UA
2026-01-05T11:15:55Z
Российскому хоккеисту Овечкину выбили зуб во время хоккейного матча НХЛ
Comments UA
2026-01-05T07:00:09Z
Челсі в компенсований час урятувався від поразки Манчестер Сіті
Football.ua
2026-01-04T19:39:18Z