/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F84d7d7178754596be8b8fc4c4146b5c9.jpg)
Судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
Слідчі Відділу поліції №1 Ужгородського райуправління завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо 39-річної мешканки села Концово Ужгородського району, через недбале ставлення якої до виконання батьківських обов’язків померла її малолітня донька. Матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом скеровано до суду.
Інцидент стався у грудні 2024 року в селі Концово. Однорічна дівчинка померла внаслідок двобічної бронхопневмонії, що підтверджено висновками судово-медичної експертизи.
У ході досудового розслідування слідчі Відділу поліції № 1 Ужгородського РУП встановили, що жінка не виконувала покладені на неї законом обов’язки по догляду за дитиною: не забезпечувала належних побутових умов, харчування та своєчасного звернення по медичну допомогу. Коли її донька захворіла, вона не звернулася до медзакладу для надання допомоги та не вжила необхідних заходів для збереження життя і здоров’я дитини.
Дії фігурантки слідчі кваліфікували за ст. 166 Кримінального кодексу України — злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Ужгородська окружна прокуратура.
Tweet