Вперше за довгий час: принц Гаррі та Меган Маркл відвідали галавечір у Нью-Йорку
Принц Гаррі та Меган Маркл вперше за довгий час з'явилися на публіці разом. 9 жовтня пара відвідала галавечір до Всесвітнього дня психічного здоров'я від Project Healthy Minds у Нью-Йорку, де здобула нагороду як "Гуманітарні діячі року". Про це пише People.
Організатори заходу відзначили пару за їхні "зусилля щодо побудови більш безпечного та справедливого онлайн-світу сімей та молоді", а також за їхній внесок "у покращення психічного благополуччя у всьому світі".
Для гала-вечора Меган обрала чорний костюм від Armani, який доповнила золотим ланцюжком-кольє і клатчем, а принц Гаррі з'явився на публіці у чорному класичному костюмі з білою сорочкою.
У вересні принц Гаррі вперше відвідав Київ на запрошення українського уряду. У рамках візиту він побував у Національному музеї України у Другій світовій війні, провів зустріч із ветеранами російсько-української війни та зустрівся з прем'єр-міністром Юлією Свириденко. Крім того, спадкоємець короля Чарльза III побачився з шеф-кухарем Євгеном Клопотенком, який передав йому сирники, кашу, верещак і борщ - одну з улюблених страв його матері, принцеси Діани. З початку повномасштабної війни це був другий приїзд Гарі до України - у квітні цього року він також побував у Львові, відвідавши центр реабілітації поранених військових Unbroken.
Фото: Kristina Bumphrey/Variety via Getty Images