/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff059ea3e45ff8caef2d5563f9841bea4.jpg)
У Ніжині вранці внаслідок російської атаки поранений чоловік
Про це повідомив у Телеграмі начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус, передає Укрінформ.
“Під ранок – повторна атака на місто, поранено чоловіка”, - йдеться в дописі.
Зазначається, що у Ніжині внаслідок російських ударів пошкоджено магазин та відділення служб доставки. Вогнем знищено 2 вантажні та легкове авто.
Підприємство, яке атакували загарбники у Чернігові, пошкоджене вибухами, на ньому виникла пожежа. Уламки одного з безпілотників впали на присадибну ділянку на околиці міста.
В одному із сіл Семенівської громади внаслідок мінометного обстрілу спалахнув нежилий будинок. Протягом доби росіяни 59 разів обстрілювали область, під атаками – 21 населений пункт.
Як повідомлялося, у Ніжині внаслідок атаки російських безпілотників увечері 15 жовтня дістали поранення двоє людей,пошкоджені термінал Нової пошти та багатоповерховий будинок.
Російські загарбники атакували одне з підприємств у Чернігові.