/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F923a5ec9473a58a9736bd6277fa11c67.png)
Росія готує потужні масовані удари: під загрозою опиняться три міста
Сильний удар з боку росії може відбутися вже на цьому тижні. Астролог Ангеліна Вакуліна повідомила в коментарі "Главреду", що противник готує ракетно-дронову атаку по Україні.
За інформацією астролога, під загрозою опинилися три міста країни. Вона попередила, що з 17 жовтня і до кінця місяця слід уникати масових скупчень людей.
Київ
З 17 по 20 жовтня ворог може завдавати удару по урядовому кварталу, об’єктах інфраструктури та енергетиці. За словами Вакуліної, можливі повторні відключення електроенергії, перебої з інтернетом і збої в транспорті.
З 28 по 31 жовтня підвищена небезпека поширюється на лівий берег, житлові райони, логістичні об’єкти та вокзали.
Дніпро
З 17 по 19 жовтня можливі перевантаження мереж та збої зв’язку. Основні цілі противника - індустріальні зони, залізничні вузли та водні переправи. Астролог радить не планувати тривалі поїздки та уникати місць скупчення людей.
За словами Вакуліної, житлові квартали та центр міста особливо вразливі в нічний час.
Харків
З 14 по 17 жовтня рівень небезпеки високий. Основні цілі - центр міста, університети, адміністративні та комунікаційні об’єкти.
Можливі часті нічні тривоги та активність дронів-камікадзе, зазначає астролог. Серед пріоритетних цілей противника у Харкові - житлові райони, транспортні вузли та вокзали.