/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F450%2Fe8e3c661cae8d42e8a87deed79db43f5.jpg)
11 людей постраждали внаслідок нічної авіаатаки ворога по Харкову – прокуратура
За процесуального керівництва Немишлянської окружної прокуратури міста Харкова розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Вночі 21 жовтня росіяни завдали авіаційних ударів по Харкову.
В Індустріальному районі зафіксовано влучання по території приватного сектору. Пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди. Вісім жінок та троє чоловіків отримали гостру стресову реакцію. Ще один удар зафіксовано по території цивільного підприємства.
У Немишлянському районі пошкоджено майно субʼєктів господарювання.
За попередніми даними слідства, по Харкову було застосовано щонайменше чотири авіаційні боєприпаси. Наразі триває встановлення їх типу.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала