/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fbd28529147969ca05ce9842c536c6eeb.jpg)
Бої на Херсонщині: військові розповіли, чому там ситуація стала складнішою
Війна в Україні / © ТСН
На Херсонщині дедалі складніше виявляти ворога через маскування та великі території.
Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Наталії Нагорної.
На Херсонщині ударні безпілотники працюють по окупантах ввечері та вночі.
«Ми їдемо дорогами, полями, посадками, що у цій темряві вже і не зрозумієш, де саме ти є. Це правобережжя і задача екіпажу, який ми супроводжуємо — вдарити по позиціях ворога на лівому березі Дніпра. У цьому підрозділі 3 хлопців з чотирьох, які використали схему переводу через самовільне залишення частини, щоб перевестися з піхоти у пілоти», — каже Наталія Нагорна.
Боєць «Математик» добровільно прийшов на контракт 2,5 роки тому. Півроку лікувався після поранення. Він розповів, щоб стати пілотом дрона, довелось йти у СЗЧ. Боєць Едік за війну мав вже кілька поранень. Він воював під Бахмутом і на Запорізькому напряму — від початку широкомасштабного вторгнення, з армії йти не хотів, але витримувати піхотні бої здоров’я вже не дозволяло.
Командир переконує — у їхньому батальйоні безпілотних систем не мають застережень, що в якийсь момент ці хлопці не витримали навантаження піхотної служби.
«Для нас СЗЧ — це не чорна мітка, на попередньому місці служби, може ставлення було погане, не подобалось, різне буває, якщо людина повертається, то це не пропащий військовослужбовець, людина хоче реалізувати потенціал», — каже він.
У екіпаж 426 окремого батальйону безпілотних систем боєць Олександр прийшов добровільно — через рекрутинговий центр — каже, від ТЦК не ховався, але хотів сам вирішити ким бути у війську.
Командир хвалить — хлопці швидко навчились. Тут служба не стала безпечною — ворог теж вишукує, звідки стартують ударні безпілотники. Полювання на окупантів у військових триває до ранку.
▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням: ТСН ДЕНЬ новини 22 жовтня. РФ ГАТИЛА ПО ЕНЕРГЕТИЦІ! Масштабні руйнування та загиблі!
Вєрка Сердючка / © instagram.com/bigartfestivalЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →