/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F1325ae2d75fd19536cf2843a27580687.jpg)
Задихається: російського ведучого Юрія Ніколаєва екстрено госпіталізували
Коротко:
Популярному російському телеведучомуЮрію Ніколаєву знову стало погано і його екстрено госпіталізували із загостренням хвороби легенів.
За інформацією пропагандистського телеграм-каналу Mash, 76-річний народний артист підчепив вірус - через загострення хронічних проблем із легенями почав задихатися. Він також падав під час ходьби, ледве говорив, скаржився на сильну задишку, кашель, слабкість і запаморочення - симптоми трималися майже тиждень, поки Ніколаєв не викликав швидку.
Через дев'ять днів у лікарні стан стабілізували: артист додав у вазі, знову почав ходити і дихати на повні груди. Лікарі також заборонили Ніколаєву курити, але він ігнорує поради лікарів і продовжує курити.
Любиш чутки і скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Новини шоу-бізнесу в Україні та в світі:
Як раніше писав Главред, Юрія Ніколаєва екстрено госпіталізували в реанімацію після непритомності. Російські пропагандисти писали, що у нього різко впав тиск - і він втратив свідомість.
Раніше також український відомий ведучий Слава Дьомін розповів, як потрапив у дуже незручну ситуацію після корпоративу. У новому випуску на своєму YouTube-каналі Дьомін поділився, що одного разу після корпоративу, який організовувала одна дівчина, ім'я якої невідоме, почала натякати ведучому на продовження вечора.
Вас також може зацікавити: