/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F47fcebad73ca3b12ba8d6cf7b55feea5.jpg)
Додайте 1 предмет у пралку: як миттєво позбутися затхлого запаху одягу
Ви дізнаєтеся:
Навіть найсучасніша пральна машина не завжди справляється з неприємним запахом від одягу. Після прання речі можуть залишатися з легким запахом вогкості, особливо якщо йдеться про спортивну форму, рушники або старі тканини.
На щастя, є простий і ефективний спосіб назавжди позбутися затхлості - і для цього знадобиться всього один предмет, який є на кожній кухні.
Йдеться про звичайний оцет. Цей недорогий і безпечний продукт здатний усунути навіть глибокі запахи, з якими не справляються пральні порошки та кондиціонери. Як зазначають користувачі Reddit, достатньо додати півсклянки білого оцту прямо в барабан пральної машини перед пранням. Засіб нейтралізує бактерії, що викликають неприємний запах, і надає білизні відчуття свіжості, пише express.co.
Один із коментаторів написав: "Оцет у прання - і ніякого запаху. Навіть старі рушники стають як нові".
Дехто також радить використовувати суміш горілки і води - її можна розпорошити на одяг перед пранням, щоб позбутися особливо стійких запахів, наприклад, "запаху спортзалу" або "аромату секонд-хенду".
Порада: якщо запах затхлості не зникає навіть після прання з оцтом, проблема може бути не в одязі, а в самій пральній машині. Осілі залишки порошку, цвіль або бруд у гумових ущільнювачах барабана часто стають джерелом неприємного запаху.
Як очистити пральну машину:
- Проженіть порожнє прання при 90°C, додавши склянку білого оцту.
- Протріть гумовий ущільнювач барабана розчином оцту і води.
- Очистіть фільтр і лоток для порошку.
Регулярне чищення і додавання білого оцту під час прання не тільки позбавлять одяг від затхлості, а й продовжать термін служби вашої пральної машини.
Про джерело: Express.co.uk
Express.co.uk - це британський новинний веб-сайт, пов'язаний із газетою Daily Express, яка є однією з найстаріших таблоїдних газет у Великій Британії. Сайт належить медіакомпанії Reach PLC, яка також володіє іншими популярними виданнями, такими як Daily Mirror і Daily Star.