/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F4e9c31678d944689c1bc209b7cf33c09.jpg)
Палкін: Шахтар відкрив дві академії в США
Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін розповів про відкриття академій клубу в американських містах Горшем (штат Пенсільванія) та Клінтон (штат Міссісіпі). Його слова наводить Ratings.
"Ідея має кілька рівнів — розвиток бренду, взаємодія з фанатами, комерційна цінність для партнерів, а також пошук і розвиток талантів.
Вона допомагає нам підтримувати зв'язок із вболівальниками по всьому світу та надихати молодих гравців філософією Шахтаря. Першим кроком стало налагодження контакту з українськими громадами за кордоном.
Ми вибрали ці локації, тому що там є сильні українські спільноти, які хотіли бачити Шахтар у своїх містах. Саме ця місцева ініціатива і пристрасть стали для нас ключовими факторами.
Дві школи в США — це пілотні проекти, але наша мета — розширитися по всій країні. В ідеалі — щоб одного дня академія Шахтаря з'явилася в кожному штаті, а потім і в інших країнах.
Нашою першою аудиторією є українська діаспора, проте репутація клубу виходить далеко за її межі. Шахтар добре відомий у всьому світі, особливо завдяки своїй історії розвитку бразильських талантів. Це надає нам сильну і унікальну ідентичність.
Ми не прагнемо когось наслідувати — ми хочемо запропонувати щось справжнє, засноване на наших власних цінностях і дусі", — сказав Палкін.
Раніше Шахтар оприлюднив результати внутрішнього розслідування.