/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F5ff3dda3d6a489ae985fad65b970fcd2.jpg)
Поліцейський отримав удар палицею по голові під час перевірки документів
На Київщині виник конфлікт за участі працівників поліції / © Національна поліція України
У селі Княжичі Київської області місцевий мешканець відмовився надати поліцейським свої військово-облікові документи для перевірки. Така поведінка спровокувала конфлікт.
Про інцидент, який стався в середу, 29 жовтня, під час проведення «профілактичних заходів», повідомили у пресслужбі поліції Київської області.
У повідомленні йдеться, що учасниками конфлікту були місцеві жителі, поліцейські та військовослужбовці. Під час сутички одна із жінок вдарила працівника поліції палицею по голові, спричинивши йому тілесні ушкодження.
«Правоохоронці затримали 42-річну жінку… Слідчі відкрили кримінальне провадження за даним фактом (ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України)», — йдеться у повідомленні.
Керівництво Головного управління поліції Київської області також встановлює правомірність дій поліцейських у цій ситуації.
Раніше у соцмережах з’явилося відео, на якому цивільного чоловіка притиснули до землі та вдягнули на руки кайданки поліцейські та людина у військовій формі. Жінки, які були поруч, вимагали відпустити затриманого чоловіка.
Затримання / © facebook.com/MVS.LVIVЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →