/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F103%2F2b13badd65dfa9e655eaae74e8c71a8f.png)
Renault готує особливу версію Megane
Компанія Renault вирішила переглянути сімейства своїх популярних моделей, тим самим розширивши кількість шанувальників марки. На думку автогіганта, багато водіїв з задоволенням пересіли б на Scenic або Megane, якщо б вони пропонувалися не тільки у вигляді електрокарів, але і зі звичним ДВЗ.
Як пише видання Motor.es, Renault розглядає можливість створення конкуренції з електромобілем Leapmotor C10 зі збільшеним запасом ходу, тому в Megane та Scenic має намір впровадити технологію EREV. У цій гібридній установці бензиновий двигун працює як генератор для підзарядки батареї, а колеса обертає електромотор. Розроблено такий агрегат підприємством HORSE, що належить китайській Geely.
Відомо, що установка легко інтегрується в існуючі платформи, не вимагаючи серйозних доопрацювань. Вона включає 1,5-літровий бензиновий двигун, генератор, інвертор та систему охолодження. Його можна встановити навіть у передньому багажнику. Запас ходу і Megane Scenic збільшиться до 800-900 км.
Саме оновлений Renault Megane E-Tech стане першою моделлю, що отримала цю установку. Прототип новинки нещодавно потрапив в об’єктиви фотошпигунів. Судячи по конденсату на бічних вікнах, фарах, пластику заднього бампера, він був заморожений при температурі близько -20°C. Renault зазвичай так робить з моделями з ДВС, щоб перевірити їх запуск при екстремально низьких температурах. Ще на шпигунських знімках видно акумуляторний відсік.