Зеленський попередив про задум росіян щодо Добропілля
Зеленський попередив про задум росіян щодо Добропілля
Учора головком Олександр Сирський повідомив, що ЗСУ мають успіхи в районі Добропілля у Донецькій області, яке фактично є північним флангом покровського напрямку. Вочевидь, там ЗСУ продовжують контрнаступальні дії. Та президент Володимир Зеленський попередив, що після втрати ініціативи на цій ділянці фронту окупанти готуються до реваншу, про що свідчить накопичення ворожих військ.
Він також додав, що ситуація на ділянці залишається непростою.
"Наша операція продовжується. Головком сказав, що 2,5–3 кілометри... вони ще зачистили. Але розуміємо, що Росія програла там ініціативу повністю, і розуміємо, що вони [окупанти] готують реванш", — повідомив Зеленський, посилаючись у такому висновку на дані перехоплень та "інші ознаки".
Раніше військовий оглядач Костянтин Машовець прогнозував, що частину плацдарму на добропільській ділянці в районі Красного Лиману та Родинського російські війська утримуватимуть за будь-яку ціну. Він пояснив, що це має стосунок до ситуації на покровському напрямку.