/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F6538b929f22712ed4ffa92e7e9754121.jpg)
У Запорізькій області завершили ремонтні роботи на ділянці дороги М-18
Про це у Фейсбуці повідомило Агентство відновлення, передає Укрінформ.
«Дорога М-18 є стратегічно важливою транспортною артерією, зокрема, для побудови логістики військових, медичних, гуманітарних та евакуаційних рейсів. Роботи з поточного ремонту автодороги у Запорізькій області розпочали у вересні цього року. На трьох ділянках, а саме, на найбільш пошкоджених відрізках дороги, тривали поетапні процеси відновлення», - йдеться в повідомленні.
Під час робіт було проведене холодне фрезерування існуючого дорожнього покриття, частково замінено основу дорожнього одягу, влаштовано вирівнюючий та верхній шари покриття з асфальтобетонної суміші, проведено укріплення узбіччя.
Найближчим часом буде нанесено дорожню розмітку для безпеки руху.
Загальна протяжність ділянки виконання робіт становить 3,3 км. Фінансування здійснено коштом державного бюджету.
Як повідомлялося, Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області завершила ремонт ділянки автошляху на Одещині, який з'єднує чотири порти Ізмаїльського району.
Фото: facebook.com/agency.for.restoration/