/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fab2091372afd9280c09eed842a1b58bd.jpg)
Рубіо - про війну в Україні: Для досягнення миру обидві сторони мають піти на складні поступки
Про це він написав у соцмережі Х, передає Укрінформ.
За його словами, для того, щоб покласти край «такій складній і смертоносній війні, яка триває в Україні, необхідний широкий обмін серйозними і реалістичними ідеями».
«А для досягнення тривалого миру обидві сторони повинні погодитися на складні, але необхідні поступки. Саме тому ми розробляємо і будемо продовжувати розробляти перелік потенційних ідей для припинення цієї війни на основі пропозицій обох сторін конфлікту», - зауважив Рубіо.
Водночас держсекретар США не уточнив, про які саме поступки та ідеї йдеться.
Як повідомлялося, раніше кілька американських медіа із посиланням на неназваних чиновників США та РФ писали, що адміністрація Трампа таємно консультувалася з російською стороною щодо розробки «нового мирного плану» з 28 пунктів для завершення війни в Україні, який відповідає максималістським вимогам Кремля.
Фото: ОП