/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fa111cb82b3c10f386d5cac591996812a.jpg)
Навідники на енергетичні об’єкти вже отримують по 15 років. СБУ масово їх затримує — експерт
© СБУ
Служба Безпеки України масово затримує російських навідників на енергетичні об’єкти. Багато з них вже отримали вироки — по 15 років.
Про це пише політолог Олексій Курпас.
Експерт підкреслює, що без ефективної роботи підлеглих очільника СБУ Малюка, російські ракети летіли би на порядок точніше.
«У абсолютній більшості випадків, наша спецслужба працює на випередження: навідників затримують ще до того, як вони встигають передати зібрану інформацію своїм кураторам», — наголошує Курпас.
Політолог вважає, що якби Служба не нейтралізувала подібних зрадників, то країна була би в суцільному, набагато гіршому ніж зараз блекауті.
«Без навідників, московити змушені бити по застарілим даним. Мета росіян — зрозуміти як збудовані об’єкти захисту, які зміни були внесені енергетиками. Часто зрадники полюють біля АЕС, бо хочуть вибити підстанції поряд», — акцентує Курпас.
«Чому Служба демонструє системні результати і переграє росіян? Очільник СБУ зробив контррозвідку однією з пріоритетних ланок Служби. І це дає свій безумовний ефект. У СБУ діють жорстко, але в межах закону. Як того вимагає військовий стан. Що ж до зрадників, то у більшості своїй це люди, які шукали у соцмережах легкого заробітку. Не думаючи про наслідки. Хтось з них, можливо, і буде обміняний, але, як правило, ФСБ використовує їх, як непотрібний матеріал і навіть не згадує після затримання», — додав експерт.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →