/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1d8295356a0fa5c54eae8905e7ae4501.jpg)
Справа «Мідас»: НАЗК звузило кількість документів для перевірки майже в чотири рази
Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЗК.
19 листопада 2025 року НАЗК провело зустріч із Громадською радою при НАЗК. Агентство проінформувало членів Ради про поточний статус перевірки, подальші етапи її проведення, обговорили низку можливих версій, зокрема, озвучених під час засідання Тимчасової слідчої комісії 17 листопада.
Станом на 20 листопада, відділ внутрішнього контролю НАЗК з попередньо озвучених близько 4,3 тис. документів, звузило кількість документів до близько 1100 щодо згаданих у відеоматеріалах фігурантів та їх близьких осіб, юридичних осіб та їх посадових осіб. Всі ці матеріали зараз вивчаються та аналізуються. Також опрацьовується інформація, отримана від Національного антикорупційного бюро України.
«НАЗК залишається відданим принципам неупередженості, прозорості, професійності та обʼєктивності», - наголосили в агентстві.
В НАЗК нагадали, що 10 листопада 2025 року через оприлюднені матеріали НАБУ, у яких згадується НАЗК, розпочато службову перевірку.
Як повідомляв Укрінформ, голова НАЗК Віктор Павлущик під час засідання Тимчасової слідчої комісії з економічної безпеки, що присвячена результатам операції «Мідас» заявив, що НАЗК перевірить понад 4000 документів у межах службового розслідування.