/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F702b48880f2639efe3138d15d2973902.jpg)
Кваснєвський: Це не війна Путіна - її підтримують більшість росіян
На цьому в інтерв’ю Укрінформу наголосив експрезидент Польщі Александер Кваснєвський.
«Але потрібно визнати дещо дуже важливе: це не війна Путіна. Це війна Путіна, якого підтримує більшість російського суспільства… Іншими словами, для пересічного росіянина вибір між особистим комфортом і силою держави буде очевидним: вони оберуть велич Росії», – підкреслив Кваснєвський.
За його словами, в Західній Європі ситуація буде кардинально іншою: люди піклуються про себе, свої сім’ї, якість свого життя, в Європі шанується людське життя, чого немає в Росії.
«Поки росіяни демонструватимуть такий підхід, Путін чи його наступники продовжуватимуть цю війну і докладатимуть зусиль до відбудови «великої Росії». Сьогодні на політичній карті Росії немає жодної впливової політичної сили, яка могла би протидіяти цій "великоросійській" політиці, яка би проявляла турботу про звичайну людину, її добробут, індивідуальну безпеку», – наголосив Кваснєвський.
Як передавало агентство, експрезидент Польщі Кваснєвський висловив думку, що так званий мирний план США і Росії принижував гідність українців, американські переговорники підійшли до нього без критики. Росія, на його думку, не зацікавлена у мирі, її дії є тактичним маневром.