/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F928c095bbf2ddd9dd30bbbcdb87213eb.jpg)
На Донеччині з лютого-2022 у бюджетній сфері зареєстрували 180 кримінальних проваджень - прокуратура
Про це вінтерв’ю Укрінформуповідомив керівник Донецької обласної прокуратури Павло Угровецький.
«Із 24 лютого 2022 року в бюджетній сфері зареєстровано 180 кримінальних проваджень, 30 із яких уже скеровано до суду. Крім того, лише упродовж серпня–вересня цього року проведено масштабні реалізації щодо викриття таких злочинів. Результат – 23 кримінальні провадження на загальну суму 83,9 млн грн», - сказав прокурор.
Він зазначив, що в останніх кримінальних провадженнях підозрюються колишні й чинні посадовці, які замість того, щоб забезпечувати належну роботу установ та допомагати жителям громади, привласнювали бюджетні кошти, завищували вартість робіт, постачали неякісні товари або безпідставно нараховували зарплати.
Усі ці факти ретельно перевіряються, призначаються експертизи, проводяться обшуки, допити та інші слідчі дії, запевнив Угровецький.
Як повідомляв Укрінформ, НАБУ і САП заявили про викриття організованої групи на чолі з керівником Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації, яка заволоділа понад 140 млн грн, що призначалися для забезпечення теплом і водою трьох населених пунктів Донеччини.
Фото: Донецька обласна прокуратура