/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F307be7bd76e05c31e9d869a2450a986b.jpg)
Пішов із життя легендарний український футболіст Володимир Мунтян
У перший день зими на 80-у році життя після тривалої хвороби пішов у засвіти Володимир Федорович Мунтян - видатний футболіст київського «Динамо» і збірної Союзу, авторитетний тренер.
Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу, передає Укрінформ.
Мунтян був найкращим гравцем СРСР 1969 року, семиразовим чемпіоном країни, дворазовим володарем Кубка СРСР, переможцем Кубка кубків і Суперкубка УЄФА, учасником чемпіонату світу 1970 року, віцечемпіоном Європи 1972 року, віцепрезидентом Асоціації ветеранів футболу України.
Володимир Мунтян давно увійшов до пантеону футбольної слави - як один із найвидатніших гравців епохи, як тренер і як футбольний діяч. Особливо вагомим є його внесок у розвиток ветеранського руху: понад 20 років він працював у керівних органах Асоціації ветеранів футболу України, підтримуючи та об’єднуючи покоління тих, хто прославляв український футбол.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони