/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Fd994f1339f29ac5d78c172289e5a377d.jpg)
Зеленський провів переговори зі спецпредставником США за участю лідерів ЄС
Президент України Володимир Зеленський у понеділок провів телефонну розмову зі спецпредставником президента США Стівом Віткоффом та секретарем РНБО, головою української переговорної делегації Рустемом Умєровим.
Про це він повідомив у соцмережі X (Twitter).
За словами Зеленського, у розмові також брали участь лідери Франції та Великої Британії — Емманюель Макрон та Кір Стармер.
"Важливий бриф. Домовилися більше деталей обговорити особисто — команди узгодять графіки для можливих подальших контактів", - зазначив президент.
Раніше агентство AFP повідомляло, що спецпредставник США Стів Віткофф у понеділок провів нову зустріч з Рустемом Умєровим у Флориді, де вони спілкувалися напередодні.
Теги за темою
Володимир ЗеленськийПоділитися сюжетом
Джерело матеріала