/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F73e8a1dc9488814f399c7e0b019b8287.jpg)
В Одесі оголосили тендер на капремонт дитячої поліклініки, яка цьогоріч постраждала від обстрілу
Тендер на ремонт медзакладу оприлюднили на платформі держзакупівель Prozorro, передає Укрінформ.
За технічним завданням, у медзакладі проведуть комплексне оновлення всіх приміщень: змурують нові перегородки, замінять вікна, двері та підлогу, відремонтують стіни і стелі. Також у будівлі поліклініки облаштують сучасну вентиляційну систему, оновлять фасад та проведуть утеплення.
Замовником робіт виступило управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Кінцевий термін участі у тендері - 16 грудня 2025 року.
Як повідомляв Укрінформ, у ніч проти 19 лютого 2025 року унаслідок російської дронової атаки в Одесі постраждала будівля дитячої поліклініки. У будівлі було вибито всі вікна і двері, також знищено потужний дизельний генератор.
У 2017 році в поліклініку закупили сучасне обладнання. Тут вперше в Україні було відкрито навчально-методичний центр раннього втручання. У 2022 році в поліклініці капітально відремонтували фасад за 8,5 млн грн. У грудні 2024 року в медзакладі відкрили тренінгово-ресурсний центр із впровадження моделі домашніх відвідувань родин із дітьми від народження до трьох років.