/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fa597d1380dddc27e9ac52a12abf42bad.jpg)
У Запоріжжі не бачать потреби переносити через блекаути навчальний процес у школах на червень
Про це в ефірі «Суспільного» сказала секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Кожна громада в залежності від того, де вона знаходиться, яка ситуація з освітленням, обстрілами, є дуже індивідуальною. Навчання в Запоріжжі - це не просто про хороші знання і соціалізацію, це про безпекудітей. В кожному навчальному закладі є альтернативні засоби живлення, в більшості випадків це генератори, але є й сонячні станції на даху. Департамент освіти і науки забезпечує паливо для генераторів», - сказала вона.
У Запоріжжі зимові канікули розпочнуться за графіком - 26 грудня. Наразі у Запоріжжі не бачать необхідності змінення графіка канікул. Як зазначила Харченко, немає потреби переносити навчання на літо.
«Ми не знаємо, що буде літом. А мені зараз важливо, щоб дитина була в безпеці, як моя власна, так і всіх людей, які живуть у Запоріжжі», - сказала вона.
У міськраді додали, що понад 100 закладів освіти оснащуються альтернативними системами живлення, всі змішані школи мають резервне живлення й продовжують працювати офлайн — щодня для більш ніж 32 тисяч дітей.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство освіти та науки рекомендує школам перенести навчальні заняття із зимових місяців на червень через відключення електроенергії.
Фото ілюстративне: ОП