/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F56878adabc622c6b6e6187f284d79167.jpg)
Спаллетті – після перемоги над Пафосом: В першому таймі Ювентус грав ганебно
Головний тренер туринського Ювентуса Лучано Спаллетті висловився після перемоги над кіпрським Пафосом (2:0) у матчі Ліги чемпіонів. Його слова наводить DAZN.
«Було дуже важливо здобути перемогу, після неї все виглядає краще. Аналізуючи матч, я розумію, що нам, звичайно, потрібно робити більше, ми незадоволені, хлопці незадоволені собою, часом ми робили найменше. Деякі ситуації у першому таймі були відверто ганебними. Після перерви ми трохи розслабилися та стали спокійніше діяти з м'ячем, приймаючи правильні рішення.
Це правда, що ми маємо деякі труднощі в обороні, але очевидно, що нам потрібен правоногий центральний захисник, тому що Калулу має бути фулбеком, а цю позицію зараз займає Вестон Маккенні. Коли Камб'язо потрібно захищатися проти мускулистих нападників, у нього виникають деякі труднощі, його сильні сторони проявляються в атаці.
Це правда, що ми надто багато дозволяли Пафос у першому таймі. Ми також припустилися кількох дешевих помилок, іноді просто неймовірно бачити їх, усвідомлювати, що наші гравці не можуть ухвалити правильні рішення в цих епізодах, але ми зараз в такій ситуації», – сказав Спаллетті.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала