/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F411f9b474d90216e46f18c6a6a34b89c.jpg)
У Румунії зафіксували випадки прокази вперше за понад 40 років
У Румунії виявили два випадки прокази, які стали першими підтвердженими зараженнями цією хворобою в країні за більш ніж 40 років.
Міністерство охорони здоров’я Румунії повідомило про те, що в країні виявили двох масажисток 21 та 25 років з проказою в спа-центрі в північно-західному місті Клуж.
Наразі жінки проходять лікування.
Ще двоє людей проходять тестування на хворобу.
Міністр охорони здоров'я Александру Рогобете заявив, що клієнтам спа-центру не слід турбуватися, оскільки для передачі захворювання необхідний тривалий контакт.
Рогобете зазначив, що одна із пацієнток нещодавно повернувся з Азії, де провела місяць зі своєю матір'ю, яка зараз перебуває в лікарні з тим захворюванням.
Влада закрила спа-центр до завершення розслідування.
Останній підтверджений випадок прокази в Румунії був виявлений 44 роки тому.
Нещодавно писали, що Іспанія закликала своїх військових допомогти стримати спалах африканської чуми свиней поблизу Барселони – крок, спрямований на захист багатомільярдної галузі експорту свинини в країні.
А в Німеччині через спалахи пташиного грипу забили понад пів мільйона тварин.