/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fe12f5687072c96853e5445298e461390.jpg)
На Хмельниччині російські обстріли пошкодили критичну інфраструктуру та медзаклад
Про це повідомила Хмельницька обласна прокуратура, передає Укрінформ.
«Вранці 23 грудня невстановлені військовослужбовці збройних сил Російської Федерації завдали комбінованого удару по території Хмельницької області. Ворог застосував ракети та БПЛА. У м. Шепетівка внаслідок падіння уламків ракети на власному подвір’ї загинув 72-річний чоловік. Також у місті пошкоджено вікна в багатоквартирних житлових будинках та в одному з корпусів медичного закладу», - йдеться у повідомленні.
Окрім того, внаслідок атаки безпілотників у місті Хмельницькому та Шепетівському районі пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури. Також у Хмельницькому районі пошкоджені приватні будинки.
За інформацією АТ «Хмельницькобленерго», внаслідок ракетно-дронової атаки в області є суттєві пошкодження електромереж. Електроенергія відсутня у більшості споживачів. Станом на 11:00 вдалося відновити розподіл електроенергії для 37 590 абонентів.
Як повідомляв Укрінформ, унаслідок російських обстрілів на Хмельниччині загинула людина та виникли перебої з електропостачанням.
Фото ілюстративне