/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fac71e248467322991a3d317c2a1498fc.jpg)
Чи відкриють аеропорт у Львові: Садовий розповів
Аеропорт у Львові
Відкриття львівського аеропорту для регулярних рейсів сьогодні залишається неможливим через безпекові ризики, попри тривалі дискусії щодо відновлення авіасполучення.
Про це міський голова Львова Андрій Садовий розповів у коментарі «24 Каналу».
Міський голова зазначив, що порівняння з Ізраїлем, де аеропорт у Тель-Авіві працює попри постійні загрози, не є цілком коректним через суттєву різницю в оборонних ресурсах.
За словами Садового, Ізраїль має значно більшу кількість зенітних ракетних комплексів Patriot та специфічні заходи безпеки, які наразі неможливо повноцінно відтворити в українських реаліях.
Попри поточні обмеження, очільник Львова наголосив, що очікує на появу «вікна можливостей» для відновлення роботи авіавузлів в Україні. Мова йде про потенційне відкриття стратегічних летовищ не лише у Львові, а й у Києві, щойно рівень захисту неба та загальна безпекова ситуація дозволять приймати цивільні літаки.
Львівські лікарі провели надскладну операцію двомісячній дитині / © unsplash.comЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →