/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fc64e1333b48775efd0646c8384a9bd3d.jpg)
Театр військового блефу: Кремлю потрібні фейкові "перемоги", щоб приховати виснаження на фронті
Переклад оригінальної публікації з відома і дозволу редакції Postimees.ee
Незадовго до початку зустрічі президентів України та США 28 грудня лідеру Росії Володимиру Путіну подзвонив Трамп. Це свідчить про те, що Трамп, як і раніше, хоче тримати Зеленського і Україну під тиском. Проте Україна здатна чинити тиск і на російську армію, про що свідчить візит Путіна в центр управління військами.
Зустріч, що відбулася у США, не обернулася катастрофою для України і, наскільки відомо, не принесла радісних новин Москві. Водночас погляди президента США мінливі, а його послання непослідовні, тому багато моментів можуть спливти найближчими днями.
Хочете стати колумністом LIGA.net – пишіть нам на пошту. Але спершу, будь ласка, ознайомтесь із нашими вимогами до колонок.