/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1702898749670a8f5cda096da43e94cd.jpg)
В Ірані провели масштабні арешти протестувальників
Про це повідомляє Barron`s із посиланням на заяву начальника національної поліції Ахмада-Резу Радана, передає Укрінформ.
«Минулої ночі (у суботу ввечері – ред.) було здійснено значні арешти основних учасників заворушень», – сказав голова нацполіції Ірану по державному телебаченню.
Він додав, що затримані понесуть покарання «після проходження юридичних процедур». Отримання інформації з країни охопленої протестами вкрай обмежено через блокування зв’язку, яке здійснюється урядом Ірану.
За даними ресурс моніторингу інтернету NetBlocks, оприлюдненому у соцмережі X, безперервне відключення інтернету в Ірані вже триває понад 60 годин. Зазначається, що «рівень національного підключення» до інтернету становить лише 1% від звичайного рівня країни.
«Цей цензурний захід становить пряму загрозу безпеці та добробуту іранців у ключовий момент для майбутнього країни», - йдеться в повідомленні.
Як повідомляв Укрінформ, кількість людей, які загинули внаслідок придушення масштабних антиурядових протестів в Ірані,зросла до 116.
Фото: АА