/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2Fa92708e0ef9c13ee35fee5d758c3b792.jpg)
Трамп оголосив себе "виконувачем обов'язків президента Венесуели"
Президент США Дональд Трамп назвав себе "виконувачем обов'язків президента Венесуели". Відповідне фото, стилізоване під скриншот з Вікіпедії, він опублікував у Truth Social.
На знімку зображений Дональд Трамп. Під фотографією міститься підпис: "Виконувач обов'язків президента Венесуели. Чинний — січень 2026".
Читайте також
ШІ Пентагону захопив Каракас за 30 хвилин. Чи зможе він підкорити Гренландію
- У ніч проти 3 січня США провели у Венесуелі спецоперацію. Диктатора країни Мадуро і його дружину схопили, вивезли до Штатів та звинуватили в наркоторгівлі.
- На першому суді 5 січня Мадуро не визнав себе винним. Наступне засідання призначено на 17 березня.
- Того ж дня віцепрезидентка – міністерка нафти Венесуели Делсі Родрігес офіційно склала присягу як тимчасова очільниця держави.
- 8 січня Трамп заявив, що США можуть здійснювати нагляд за Венесуелою і контролювати її доходи від нафти протягом багатьох років.
Теги за темою
ВенесуэлаПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони