/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F199da0ea87f7d2563f0183d5f19ae0c9.jpg)
Трамп заявив, що Україна, а не Росія гальмує мирну угоду
Американський лідер Дональд Трамп заявив, що наразі Україна, а не Росія, гальмує потенційну угоду про припинення війни
Про це президент США сказав в інтерв'ю Reuters.
В новому інтерв'ю Трамп заявив, що російський диктатор Володимир Путін нібито готовий завершити вторгнення в Україну. При цьому президент України Володимир Зеленський, на думку американського лідера, "більш стриманий".
"Я думаю, що він [Путін] готовий укласти угоду. Я думаю, що Україна менш готова до укладення угоди", - сказав очільник Білого дому.
Відповідаючи на запитання журналістів, чому переговори під керівництвом США досі не розв'язали найбільший конфлікт у Європі з часів Другої світової війни, Трамп відповів: "Зеленський".
Коли журналісти уточнили, чому Трамп вважає, що український президент затягує перемовини, той відповів: "Я просто думаю, що йому, знаєте, важко це зробити".
Президент США також підтвердив, що зустрінеться із Володимиром Зеленським на Всесвітньому економічному форумі в Давосі наступного тижня, але натякнув, що конкретних планів ще немає.
- 7 січня президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчим часом може зустрітися з американським лідером Дональдом Трампом, аби обговорити питання гарантій безпеки.