/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F41e6273bce0668737bf80614bd88dc70.jpg)
У Сумах через ворожий удар поранені двоє цивільних
У Сумах унаслідок удару російського безпілотника у Зарічному районі вдень зазнали поранень двоє місцевих жителів.
Про це повідомив у Телеграмі начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко, передає Укрінформ.
“Двом дорослим, які постраждали внаслідок удару, надана медична допомога. Одна особа - на амбулаторному лікуванні, деталі щодо іншої уточнюються”, - поінформував Кривошеєнко.
Він зазначив, що триває робота з ліквідації наслідків удару безпілотника у Зарічному районі міста. Задіяні 55 працівників та 10 одиниць техніки комунальних підприємств та громадських організацій.
Начальник МВА додав, що у трьох прилеглих багатоповерхових та одному приватному будинках ударом пошкоджені 25 вікон.
Як повідомляв Укрінформ, 17 січня російські війська атакували Сумську громаду дронами, внаслідок чого є влучання і збиття.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала