/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Ffa02bb1984767c61b681b0ef34ff668b.jpg)
Макрон: Європа повільна, але принаймні передбачувана
Президент Франції Емманюель Макрон на Світовому економічному форумі у Давосі визнав, що Європа занадто повільна у своїх діях, але вона передбачувана і діє з поваги до верховенства права.
Про це, як пише, "Європейська правда", повідомляє Le Monde.
У своїй промові у Давосі Макрон визнав, що Європейський Союз потребує реформування, передусім через повільне прийняття рішень.
"Іноді Європа, безперечно, занадто повільна і, безперечно, потребує реформ.
Але вона передбачувана, лояльна, і ти знаєш, що правила гри – це просто верховенство права, і це добре", – сказав президент Франції.
Він додав, що працює над тим, щоб Європа стала сильнішою і більш автономною завдяки інвестиціям і зобов'язанням у сфері оборони та безпеки.
Також Макрон сказав, що європейці надають перевагу повазі, а не брутальності та агресії.
"Тут, в епіцентрі цього континенту, ми віримо, що нам потрібно більше зростання і більше стабільності в цьому світі.
Але ми віддаємо перевагу повазі над брутальністю, науці над конспірологією і верховенству права над жорстокістю", – наголосив французький президент.
У цій же промові на Світовому економічному форумі у Давосі Макрон висловив переконання, що США прагнуть послабити Європу на тлі загострення довкола Гренландії.