/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fdc4775b5a74a4bc26faa9738130efa45.jpg)
На Одещині росіяни вранці атакували житлові квартали та об’єкти енергетики
Як передає Укрінформ, про це голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер повідомив у Телеграмі.
За його словами, "на світанку ворог знов цинічно атакував цивільну інфраструктуру Одещини. Удари були спрямовані на житлові квартали та об’єкти енергетики".
У Чорноморську зафіксоване влучання БПЛАв багатоповерховий житловий будинок. Пошкоджені фасад та скління. Інформація про постраждалих не надходила, дані уточнюються.
В Одеському районі зафіксоване пошкодження об’єкта енергетичної інфраструктури. За попередньою інформацією, постраждалих немає.
На місцях подій працюють екстрені та комунальні служби.
Як повідомляв Укрінформ, у низці регіонів України через зумовлену наслідками російських ударів складну ситуацію в енергосистемі запроваджені аварійні відключення електроенергії.