/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Fbb59c773cb67bcdee37c44d209babf81.jpg)
Україна отримає від Сполучених Штатів 65 одиниць мобільної бронетехніки Commando
Армія США замовила партію з 65 бронеавтомобілів COMMANDO Select для України за понад 163 мільйони доларів. Про це повідомляє компанія Textron.
"Корпорація оголосила про отримання контракту на суму 163,4 млн доларів США в рамках Ініціативи сприяння безпеці України (USAI) через механізм продажів військової техніки за кордон (FMS) від Командування армії США у Детройтському арсеналі (ACC-DTA) на постачання 65 мобільних ударних транспортних засобів (MSFV) COMMANDO Select, включаючи один рік постачання запасних частин. Трирічна угода з фіксованою ціною включає виготовлення бронемашин та забезпечення запасними частинами, зміцнення українських збройних сил шляхом покращення наземної мобільності та оборонних можливостей", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що бронемашини користуються довірою завдяки своїй роботі в найскладніших умовах, що дає можливість виконувати завдання практично будь-де.
"Commando Select продемонстрував свою ефективність у підтримці військових, виконуючи роль перевіреного в бойових умовах броньованого транспортера для безпечного переміщення особового складу, завдань військової поліції та охоронних операцій, а також командно-штабних функцій для підтримки наземних мобільних місій", – заявив старший віцепрезидент Textron Systems Девід Філліпс.
Нагадаємо, у День Соборності України п'ятий президент Петро Порошенкопередав великий вантаж техніки для чотирнадцяти бригад. Серед того, що сьогодні отримали десантники, штурмовики, артилеристи та спецпризначенці, механізовані бригади й підрозділи безпілотних систем: FPV-дрони, зокрема на оптоволокні; крилаті комплекси "Блискавка"; генератори; зарядні станції; комплекти Starlink; монітори, ноутбуки та інша електроніка.
Читайте також: Хорватія виділила Україні "терміновий пакет допомоги" загальною вартістю €500 тис.
Дивіться також:
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні"
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською