На Закарпатті водій-ухилянт покинув автобус з пасажирами та втік до Словаччини
На пункті пропуску "Ужгород" у Закарпатській області водій міжнародного рейсу покинув автобус з пасажирами та втік до Словаччини. На втечу чоловік наважився після того, як прикордонники встановили, що українець перебуває у розшуку ТЦК. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби.
- Рейсовий автобус сполученням "Кошице-Свалява" прямував на в'їзд в Україну через пункт пропуску "Ужгород". У ході перевірки документів прикордонний наряд виявив, що водій транспортного засобу, 49-річний громадянин України, перебуває у розшуку у державному електронному реєстрі "Оберіг", - йдеться у повідомленні.
Як зазначили у відомстві, побоюючись затримання, водій повернувся в автобус, розгорнув його у зворотному напрямку і рушив на швидкості у бік кордону. Прикордонне вбрання застосувало спецзасоби і не дало автоубсу прорвати кордон, але самому водієві вдалося втекти.
- Водій зрозумів, що не зможе продовжити рух автобусом, залишив його і побіг у бік Словаччини. Усі його документи залишились на території України. Дії водія були небезпечні не лише військовослужбовцям, а й людям, які на той час перетинали кордон, - наголосили прикордонники.
За цим фактом вже поінформовано правоохоронців. Про подію також повідомлено Прикордонну поліцію Словаччини.
- 25 листопада 2025 року на Закарпатті затримали інкасаторів, які перевозили ухилістів у броньовику з мигалками.
- 15 грудня 2025 року ухилист на мотоциклі протаранив прикордонний пункт, щоб втекти до Румунії.