/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6c17bd5d95987f19961c48c3ebaa21d1.jpg)
Сумська шкодує про інтерв'ю, яке дала Осадчій у 2014 році: "Досі не можу собі пробачити"
Про це Сумська розповіла під дописом Сергія Пермана у фейсбуці.
Сергій Перман відреагував на фрагмент одного зі своїх давніх інтерв'ю, який поширив Роман Дудін. Він заявив, що тоді був "просякнутий ворожою пропагандою".
Дуже дякую за це нагадування! Яким же я був ід*отом у 2014 році! Просякнутий ворожою пропагандою! Яке щастя, що за ці 12 років у мене вистачило мізків повністю і щиро змінити свою позицію. Так соромно за те, що я ніс у цьому інтерв'ю!,
– написав Перман.
У коментарях під дописом Ольга Сумська заявила, що українські журналісти "полюбляють витягнути компромати далеких років". Акторка зізналась, що теж має досвід невдалого інтерв'ю.
Досі не можу собі пробачити інтерв'ю Осадчій у 2014 році. Хоча я благала їх тоді прибрати декілька фраз під час монтажу програми. І мала на це повне право! Але вони відмовили, бо знали, що зіграють на цьому. Як я могла? Ід*отка. Жах,
– написала народна артистка України.
Про яке інтерв'ю може йти мова?
Варто зауважити, що Ольга Сумська не уточнила, про яке саме інтерв'ю йдеться. Проте видання "Гордон" пише, що народна артистка могла говорити про розмову з Катериною Осадчою, де згадувала свою доньку Антоніну Паперну, яка на той момент уже жила в Росії й продовжує там жити.
"Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають "бандерівкою" у Щукінському училищі. Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть йдеться про те, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона цим займається. І в неї, я надіюсь, буде паспорт громадянки Росії", – сказала Сумська.
Ольга Сумська у "Світському житті": дивіться відео онлайн
Акторка додала, що отримати роботу у Москві з українським паспортом неможливо.