Suzuki презентувала 300-сильний кросовер із ДНК Toyota RAV4 (фото)
Флагманський Suzuki Across змінив покоління та виходить на ринок Європи, де складе конкуренцію Honda CR-V, Subaru Forester, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Peugeot 5008, Skoda Kodiaq і Volkswagen Tayron.
Новинка є результатом співпраці компаній Suzuki і Toyota, побудована на базі кросовера RAV4 Adventure, який у США називається Woodland Edition.
Відрізнити Across від донора можна за масивним емблемами Suzuki.
У довжину він досягає 4600 мм і оснащений 18-дюймовими колесами темно-сірого кольору.
Suzuki пропонує простий вибір кольорів кузова — чотири відтінки: Massive Gray, Ever Rest, Super White і Attitude Black.
Компонування салону кросовера та його оснащення також повторює Toyota.
Винятком є емблема Suzuki на рульовому колесі.
У стандартну комплектацію входять 12,3-дюймова цифрова приладова панель, мультимедія з 12,9-дюймовим екраном, а також проекційний дисплей, слот для бездротової зарядки смартфона, п’ять портів USB-C і повний набір передових систем допомоги водієві.
Не Land Cruiser, але дуже схожий: Suzuki Jimny здивувала тюнінгом (фото).
Новий Suzuki Across продається виключно з гібридною установкою, яка включає 2,5-літровий бензиновий двигун і два електромотори.
Їх сумарна потужність складає 300 к.
с., яка передається на всі чотири колеса через варіатор E-CVT і систему E-Four.
Запас ходу до 100 км в чисто електричному режимі забезпечує батарея на 22,7 к.
Водій може вибрати один з режимів: Normal Eco, Sport і E-Four Trail.
На ринок новинка вийде пізніше в цьому році.