/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F2752917f67688ee692d3f11ecd89d702.jpg)
Немовля та 4-річна дівчинка постраждали: нічний удар по Дніпру
Опівночі 12 лютого мирний сон Києва та Дніпра був перерваний гучними вибухами. Комбінована атака ворога, що включала балістичні ракети та дрони, поцілила в різні райони міст, викликавши хаос та руйнування. У Києві удари були зафіксовані в Дарницькому, Голосіївському та Дніпровському районах.
У столиці, за інформацією мера Віталія Кличка, балістичні ракети влучили по об'єктах інфраструктури. У Дарницькому районі зафіксовано влучання в приватний будинок, тоді як у Голосіївському та Деснянському постраждала нежитлова забудова. У Дніпровському районі уламки впали поблизу житлових будинків, але пожежі, за попередніми даними, вдалося уникнути.
Ситуація в Дніпрі була особливо драматичною. Місто годинами перебувало під безперервними обстрілами ворожих "Шахедів". Як повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа, в одному з районів міста було пошкоджено приватні будинки та автівки, виникла пожежа.
DSНС повідомили про пошкодження житлової забудови, включаючи фасад та скління вікон у Дарницькому районі, де також було поранено одну людину. У Дніпровському районі падіння ворожих дронів поблизу будинків обійшлося без постраждалих.
Пізніше Олександр Ганжа уточнив трагічні подробиці: серед постраждалих у Дніпрі є двоє дітей – немовля та чотирирічна дівчинка. Вони одразу отримали необхідну медичну допомогу. Ця звістка додала емоційного тягаря до наслідків нічної атаки.
За інформацією голови Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка, станом на 5 ранку в Києві було відомо про щонайменше двох поранених. Хоча в столиці вдалося уникнути смертельних випадків, біль і страх, викликані атакою, залишаться в пам'яті мешканців.
Нічна атака 12 лютого була черговим етапом комбінованих ударів, які Росія регулярно здійснює по українських містах, використовуючи різні типи озброєння для максимального тиску. Це, найімовірніше, спонукає Збройні Сили України до посилення протиповітряної оборони для захисту мирного населення.
Подібні атаки спрямовані на пошкодження інфраструктури та залякування громадян, але, як показує досвід, вони лише посилюють рішучість українців протистояти агресії. Також уночі ворог масовано атакував Одесу "Шахедами", де також було повідомлено про пошкодження об'єкта інфраструктури.
Віталій Кличко повідомляв, що, за попередніми даними, у Голосіївському районі зафіксовано влучання у нежитлову забудову.
Попри всі виклики, які несе війна, українські міста продовжують жити та відновлюватися після кожної атаки. Ця ніч стала черговим нагадуванням про те, що мир і безпека залишаються найвищою цінністю, за яку варто боротися щодня.