/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fd421a93c82d9e9b1bce7fac26a0e5d80.jpg)
У центрі Києва собаки покусали нардепа: що відомо
Вівчарка (ілюстративне фото) / © Associated Press
У Києві народного депутата покусали собакиу парку під час пробіжки.
Про це повідомив сам постраждалий нардеп Григорій Мазурашу.
За словами політика, у момент пробіжки жінка гуляла в парку з двома вівчарками без намордників і повідків. Судячи з усього, Мазурашу втрапив у халепу десь у центрі Києва.
Чоловік вже подав заяву до поліції. За словами політика він не хоче, щоб жінку штрафували. Але прагне, щоб правоохоронці розшукали власницю собак та провели з нею профілактичну бесіді, щоб так не робила на майбутнє, бо парком гуляють жінки з дітьми.
Фото укусу собаки Григорія Мазурашу.
У поліції Києва ТСН.ua підтвердили, що така заява від нардепа дійсно надходила.
«Перевірку проводить Печерське управління поліції. Власницею собак виявилась 41-річна місцева жінка», — повідомили нам у поліції Києва.
Також повідомили, що поліція вже склала протокол за ст. 154 КУпАП (Порушення правил тримання собак і котів).
Трощили скло та витягали військових: деталі конфлікту з ТЦК на ЗакарпаттіЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →